Hedon Spa

2014. aasta suvel avati endises mudaravilahoones Hedon Spa Pärnu. Tegemist on linna ühe uhkema kui mitte kõige uhkema hotelliga. Hotellis on kokkutoodud renoveeritud mudaravila ning selle taha ehitatud uus hoone. Kokku on majas 75 hotellituba, kus valikus on sviite, merevaatega tube kui ka standardtube. Eelkõike on tegemist butiikspaga, kus suurt veekeskust ega liutorusid ei tasu oodata. Samas on toad keskmisest hotellitoast palju ruumikamad ning väga kvaliteetse mööbliga sisustatud.

Spa osa jääb enamasti renoveeritud mudaravila hoonesse, kus on supelusala, mis omamaja klientidele on tasuta ning lisatasu eest on võimalik külastada vaikset spad. Nimi tuleneb sellest, et sinna sissesaamiseks peab olema vähemalt 14 aastane. Vaikset spad saavad külastada ka inimesed, kes ei ööbi majas. Selle tasu sõltub kas tegemist on nädalavahetuse või nädalasisese ajaga. Omamaja klientidele on Vaikse spa külastamine odavam. Kes ei soovi hoolduskotti või ka endale sobivad tooteid kasutada hiljem hoopis kodus, näiteks Faberlic või teise kliendilehega tutvudes.

Lisaks on majas restoran Raimond, mis on kahtlemata üks Pärnu parimaid restorane. Tegemist restoranide TOP 50 parima hulka valitud restoraniga. Suvel avatakse suur väliterass, kus avaneb vaade merele. Lastele mõeldes on majas olemas ka väike mänguruum lastele. Pidada saab väiksemaid seminare.

Hedon Spa hotellituba