Tervise Paradiis

Pärnu Tervise Paradiis on linna üks suurimaid hotelle, mis asub otse rannas. Majas tegutseb suurim Pärnu veepark, mis mahutab kuni 700 külalist. Hotellis on ühtekokku 244 voodikohta ning kaheksa korrust. Kõige kõrgemal korrusel asub romantic baar, kus avaneb ilus vaade kogu Pärnu rannale. Tervise Paradiis avati 2004. aastal ning 2015. aasta sügisel avati majas uus saunadekeskus, kuhu on toodud kokku maailma eripaikade saunad. Lisaks asub linnas ka Tervis Spa Pärnu, mis pakub erinevalt Tervise Paradiisist rohkem raviprotseduure. Mõlemad hotellid on avatud aasta läbi.

Tervise Paradiisis on olemas mitmeid erinevaid toatüüpe alustades standardtoast ning lõpetades saunaga sviidist. Paljudes tubades on olemas merevaade ning rõdu. Toahinnas sisaldub ka sissepääs veeparki, jõusaali ning saunadesse. Lisaks on majas olemas bowlingu saal, erinevad restoranid ning konverentsiruumid. Iga klient saab endale soovikorral juurde broneerida erinevaid hoolitsusi.

Tervis Spa Pärnu ei paku erinevalt Tervise Paradiisist nii suurt veekeskust. Majas on kokku 494 voodikohta mis asuvad kolmes erinevas majatiivas. Samas pole nende toatüüpide valik nii lai. Valida saab kas standard- või peretuba ning nõudlikumatele klientidele on olemas ka sviidid. Tervise Spa erineb sellepoolest, et seal on rohkem raviprotseduure ning kohapeal on olemas erinevad arstid. Olemas on restoran, kauplused, konverentsiruumid ning ka sauna- ja veekeskus.

Tervise Paradiis veekeskus