Veekeskused

Kõik Pärnu spad pakuvad oma külalistele lisaks majutusele võimalust külastada enda veekeskust. Kõige suurem Pärnu veekeskus asub Tervise Paradiisis. Pärnu suurim veepark majutab kuni 700 külalist. Seal on neli liutoru, nelja meetri kõrgusel asuv hüppetorn, välisbassein ja palju muud. 2015. aasta sügisel avas Tervise Paradiis oma uue saunakeskuse, kus on kokkutoodud erinevad saunad maailma eripaigust.  Ükski teine Pärnu veekeskus pole nii suur, kuid vaatamata sellele on need väga mitmekülgsed. Bassein on olemas igas Spa hotellis.

Estonia Hotel avas oma veekeskuse 2015. aasta suvel. Valikus on seitse erinevat sauna, millest kõige erilisem on kahtlemata väliterassil asuv Eestimaine suitsusaun. Olemas on suur bassein koos mullivannidega. Lisatasu eest saab ka külastada surnumere basseini. Seal olev vesi on nii soolane, et see hoiab inimest iseseisvalt pinnal. Täpselt samamoodi nagu ka surnumeres.

Hedon Spa hotelli veekeskus on suhteliselt pisike. Oma külastajatele pakutakse supelusala külastust, kuid lisaraha eest saab ka külastada vaikset spaad. Nimelt on nende veekeskus jagatud kaheks osaks. Teisse ossa ei pääse sisse alla 14 aastased lapsed. Lisatasu sinnasaamiseks sõltub nädalapäevast, sest nädala sees on see odavam kui nädalalõpus.

Hedon Spaa soolabassein