Ideid spaapuhkusele: lõbusad ühistegevused

Sind on eesootamas kogu pere spaapuhkus Spaapuhkuse lahutamatuks osaks on kindlasti mõnusad saunad, bassein ja ka erinevad hoolitsused, aga ei tasu unustada, et samal ajal on tegemist perepuhkusega. Jagame sulle soovitusi, mida spaapuhkuse ajal koos oma terve perega ette võtta.

Mängi koos lastega

Lastele meeldib mängida, leia aega seda teha koos nendega. Mängimiseks on võimalusi väga palju ja suuresti sõltuvad need sellest, kui vanad on sinu lapsed. Väiksemate lastega mine õue, jalutage üheskoos, avastage kaunist loodust või kiikuge mänguväljakul. Vanemate lastega on juba keerulisem, aga mitte võimatu. Haara kaasa Nintendo Switch ja mängige üheskoos kaasahaaravaid mänge. Sinu lapsed on kindlasti üllatunud, kui oled valmis nendega mõõtu võtma. Nintendo Switch konsoolist leiad kindlasti mänge, mis sobivad nii sinule kui ka sinu lastele. Anna võimalus Nintendo Switch mängudele ja veetke koos toredat aega.

Juhul, kui mängud konsoolidega on mängitud, siis on aeg lauamängudeks. Lauamängud saavad samuti olla võistluslikud, aga ka harivad. Vali kaasa lauamäng, mis vastab vanuseastmelt kõige paremini kogu sinu perele. Mõned lauamängud võivad olla liiga väikeste laste jaoks keerulised, seega veendu enne, millisele vanusele mäng on mõeldud. Lastega reisimisel võid mõelda ka sellele, et ise kaasa võtta oma voodipesu, et lastel oleks lõbusam magada kas koduste või mänguliste (multikategelased jne) mustritega voodipesuga. See tekitab neist koduse tunde ja lisab mängulisust.

Naudi maitsvat õhtusööki koos perega

Kellele ei meeldiks süüa? Kõigile meeldib – puhkuse üheks oluliseks osaks on kindlasti suurepärased maitseelamused. Kui sa lähed aga lastega puhkusele, siis ei tasu broneerida linna kõige nooblimasse restorani lauda, vaid valida koht, mille menüü on piisavalt rikkalik, et täita kõikide soovid. Tavaliselt leiab pea iga kohviku ja restorani menüüs laste menüü, mis on koostatud laste soove arvestades. Leia koht, mis sobib kogu sinu perele ja nautige üheskoos mõnusaid toite, aga ka kvaliteetset aega üksteisega.

Jäädvusta oma mõnusat puhkust

Spaapuhkus on lõõgastav, pärast mõnulemist saunades ja mullivannis tunned end kindlasti puhanuna. Otsi välja kohalik fotograaf, pange kogu perega ilusad riided selga ja minge pildistama. Perekonna pildistamine on väga lõbus ja selle tore pool on ka see, et sa saad hulganisti ilusaid pilte omale mälestuseks. Kui stuudios pildistamine ei ole sinu jaoks, siis räägi fotograafiga läbi ja kutsu ta loodusesse. Jalutage kogu perega randa, mängige ja veetke mõnusalt aega, mida fotograaf saab piltidele jäädvustada.

Külasta kohalikke muuseume ja teisi atraktsioone

Kui sa oled sõitnud puhkusele mõnda teise linna, siis kindlasti on seal paiku, mida sa pole enne külastanud. Nendeks võivad olla erinevad muuseumid, teemakeskused kui ka teised vaatamisväärsused. Leia kõik väärt paigad üles ja valige kogu perega, kuhu soovite minna. Muuseumid on alati hea valik, kuna need pakuvad samal ajal meelelahutust, aga ka uusi teadmisi. Kunstimuuseumides saab teha suure pai oma hingele – avasta kaunis kunst ja arutage kogu perega, mida kunstnik mõne teosega soovib öelda. Avastamist väärt paikasid on palju, uuri enne puhkust, mida sinu sihtkoht pakub ja vali välja tegevused, mis rõõmustavad sind ja sinu pere.